رد کردن لینک ها

درباره جهان پردازان بیشتر بدانید

درباره ما

جهان پردازان پیشگام هشتم

شرکت فنی مهندسی جهان پردازان پیشگام هشتم به عنوان یک شرکت باسابقه و شناخته شده در حوزه ی امنیت، با تکیه بر نیروهای متخصص، نخبه و مستعد، نتیجه گرا و دارای توان اجرایی بالا و استفاده از علم و تکنولوژی روز، همواره سعی نموده است تمام امکانات خود را در جهت برقراری امنیت ارگان ها و سازمان ها بکار گیرد. بعلاوه دقت، سرعت، قابلیت اعتماد و کارایی سرلوحه کار شرکت بوده و همیشه با به اشتراک گذاری آموخته ها و تجارب ذی قیمت، سعی بر هم افزایی و گسترش حیطه خدمت خود داشته است.
هسته اصلی تشکیل‌دهنده شرکت، ترکیبی از زبده‌ترین پژوهشگران و کارشناسان رمزنگاری، امنیت اطلاعات و Forensic (جرم شناسی) میباشد که در کارنامه ی خود  سابقه ی فعالیت در پروژه های کلان کشوری در زمینه امنیت ، تست نفوذ و همچنین Design شبکه های کامپیوتری را دارا میباشد.

تست نفوذ و امنیت

فناوری اطلاعات و شبکه های ارتباطی، یکی از مهم ترین مباحث جدیدی است که در دنیای تکنولوژِی مطرح و شرکت‌های دولتی و خصوصی به صورت ناخواسته به سوی آن در حال حرکت بوده و خواهان استفاده از مزایای آن می باشند. مزایایی همچون بازدهی بالا، کاهش هزینه‌های جاری، عدم نیاز به حضور مکانی افراد و غیره .اما این تکنولوژی جدید، با یک مشکل اساسی و مهم روبرو است که سرعت رو به رشد این تکنولوژی را کند نموده و مانع پیشرفت این تکنولوژِی برتر در تمام زمینه‌های مذکور گردیده است. امنیت، گلوگاه اصلی پیشرفت این فناوری جدید می باشد و بالطبع در دنیای دیجیتال، سرمایه زیادی را به خود اختصاص داده است. شرکت جهان پردازان پیشگام هشتم به منظور ارائه راه کار‌های یکپارچه حرفه‌ای در زمینه شبکه و امنیت اطلاعات و پاسخ به نیاز های روز افزون دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی در سطح استان و کشور،آماده ارائه خدمات می باشد.

اطلاعات بیشتر
تست نفوذ
جهان پردازان پیشگام هشتم

خدمات شبکه ای

شرکت امنیتی جهان پردازان پیشگام هشتم با هدف ایجاد یک گروه زبده، حرفه‌ای، با تجربه و تخصصی در زمینه شبکه و امنیت اطلاعات فعالیت خود را آغاز نموده که در این راستا با تکیه بر تخصص و دانش پرسنل خود و با انجام پروژه های بزرگ توسط کارکنان این شرکت در بخشهای مختلف ،توانمندی های خود را به اثبات رسانده است.

امید است با توجه به تخصصی شدن کلیه کارها در کشور، ما نیز بتوانیم از توانمندی های خود در راستای ارتقای سطح کیفی در اجرای امنیت شبکه های کامپیوتری در صنعت فناوری اطلاعات کشور گامی مهم و محکم برداریم، ان شاءالله.

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت

امروزه با گسترش فعالیت های اینترنتی، داشتن یک وب سایت نیاز اصلی هر شرکت و مجموعه است. شرکت جهان پردازان نیز با داشتن نیرو های با مهارت در زمینه طراحی سایت، اقدام به ارائه خدمات در این حوزه کرده است.

اطلاعات بیشتر
طراحی سایت